Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Фарафонов О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Фарафонов О. Ю. 
Проектування мікросмужкових направлених відгалужувачів з оптимальними допусками / О. Ю. Фарафонов, С. О. Самоквіт, О. Ю. Воропай // Радіоелектроніка. Інформатика. Управління. - 2004. - № 2. - С. 44-47. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Проведено дослідження впливу допусків елементів конструкції на параметри направлених відгалужувачів: на зв'язаних лініях, шлейфного та Ланге. Використано інтервальні моделі. Визначені найбільш критичні за точністю конструктивні елементи. Це дозволило надати рекомендації щодо вибору мікросмужкових направлених відгалужувачів.


Індекс рубрикатора НБУВ: З845.8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16683 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Фарафонов О. Ю. 
Математичне забезпечення автоматизованного проектування мікросмужкових НВЧ фільтрів з допусковими обмеженнями : Автореф. дис... канд. техн. наук / О. Ю. Фарафонов; Нац. ун-т "Львів. політехніка". - Л., 2006. - 21 c. - укp.

Удосконалено методи проектування мікросмужкових фільтрів надвисокої частоти. Розроблено алгоритми проектування та призначення допусків залежно від технології виготовлення. Створено підсистему проектування мікросмужкових фільтрів, яка дозволяє здіснювати аналіз і синтез допусків на основних формоутворювальних етапах технології виготовлення мікросмужкової топології. Уточнено математичну модель мікросмужкового ФНЧ. Досліджено методи синтезу, а також методики визначення геометричних розмірів конструкції фільтрів. Запропоновано уточнені методи проектування даних фільтрів та способи оптимізації їх топології. Розроблено алгоритми синтезу допусків на геометричні розміри конструкції залежно від етапів технології виготовлення та методику визначення допустимих відхилень амплітудно- і фазочастотних характеристик фільтрів на підставі даних про конструкцію фільтра та технологію виготовлення. Одержані моделі використовуються у підсистемі проектування мікросмужкових фільтрів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З844-040.27

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА346327 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Фурманова Н. І. 
Дослідження залежності хвильових опорів мікросмужкових смугопропускаючих фільтрів на зв'язаних лініях з отворами в екрані від товщини смужки мікросмужкової лінії / Н. І. Фурманова, О. С. Антоненко, Е. М. Шинкаренко, О. Ю. Фарафонов, О. В. Воропай // Радіоелектроніка. Інформатика. Управління. - 2010. - № 1. - С. 34-38. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Синтезовано смугопропускаючі фільтри (СПФ) на зв'язаних мікросмужкових лініях різної товщини з отворами в екрані. Проаналізовано вплив товщини смужки мікросмужкової лінії на хвильові опори СПФ. За результатами розрахунків побудовано номограму, завдяки якій спрощується процес проектування СПФ на мікросмужкових лініях з отворами в екрані. Представлена номограма наочно показує залежність хвильових опорів фільтра з отвором в екрануючому шарі від товщини смужки.


Індекс рубрикатора НБУВ: З844-040.23

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16683 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Міщенко М. В. 
Моделювання багатопровідних зв'язаних мікросмужкових ліній у квазідинамічному наближенні з урахуванням неоднорідностей топології / М. В. Міщенко, О. Ю. Фарафонов, Ю. О. Сіциліцин, В. М. Крищук, С. М. Романенко // Радіоелектроніка. Інф-ка. Управління. - 2013. - № 1. - С. 46-50. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Розглянуто методику розрахунку схем багатопровідних зв'язаних мікросмужкових ліній (МСЛ), яка основана на використанні квазідинамічного підходу під час моделювання регулярних ділянок одиночних і зв'язаних ліній та квазістатичного наближення у разі врахування неоднорідностей топології. Така методика забезпечує сумірну з результатами електродинамічного моделювання в системах HFSS та MWO точність розрахунків, а також забезпечує необхідну гнучкість під час врахування ємнісних неоднорідностей схеми та допускових обмежень на геометричні параметри топології. Перевагою методики є також можливість розрахунку некоординатної топології схеми, моделювання якої в системах HFSS та MWO викликає деякі складності. Порівняння результатів моделювання спрямованого відгалужувача (СВ) на двох зв'язаних МСЛ за представленою методикою та в системі HFSS показало відхилення в межах 5 %.


Індекс рубрикатора НБУВ: З844-02

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16683 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Фурманова Н. І. 
Підходи для підвищення точності вимірювання температури тіла людини безконтактними ІЧ термометрами / Н. І. Фурманова, О. Ю. Фарафонов, О. Ю. Малий, О. О. Піроженко // Електротехніка та електроенергетика. - 2021. - № 1. - С. 61-73. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.

Мета роботи - проаналізувати існуючі підходи вимірювання температури тіла людини, запропонувати підходи для підвищення точності вимірювання. Методи дослідження: аналітичний, експериментальний. Розглянуто підходи до підвищення точності вимірювання температури тіла безконтактними інфрачервоними термометрами (БКІЧТ). Проаналізовано параметри інфрачервоних вимірювачів температури (ІЧВТ). Запропоновано склад системи для збору статистичної інформації щодо впливу факторів навколишнього середовища на точність вимірювань. Запропоновано програмне забезпечення для проведення досліджень. Наведено статистичні дані вимірювань. Вказано на шляхи підвищення точності вимірювань БКІЧТ. Запропоновано математичне та фізичне забезпечення безконтактного вимірювання температури; проведено аналіз параметрів ІЧВТ тіла; розроблено систему для отримання статистичної інформації для виявлення факторів впливу; проведено аналіз результатів. Запропоновано уточнену формулу для визначення температури тіла, що містить такі параметри: специфічна стала для окремого пристрою, що залежить від оптичної системи фокусування та поглинаючого матеріалу; ступінь випромінювання об'єкта, що залежить від матеріалу об'єкта, температура якого вимірюється; абсолютна температура об'єкта, що вимірюється; абсолютна температура зовнішнього середовища; відбите випромінювання зовнішнього середовища; абсолютна температура корпусу датчика пірометра. Запропоновано рекомендації, що здатні значною мірою підвищити точність вимірювань при проектуванні систем, що містять інфрачервоні термометри.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р343.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16680 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського